Lista biegaczy - III PIKNIKU CHARYTATYWNEGO

BIEG GŁÓWNY na 15km

Lp. Nazwisko Imię Rocznik Miasto Klub Czy opłacony
1 Abram Agata 1991 Wągrowiec Biegający Wągrowiec TAK
2 Adam Anna 1976 Września KB Kosynier TAK
3 Adamczak Krzysztof 1980 Poznań Traithlon team Września TAK
4 Andrzejczak Piotr 1972 Września TAK
5 Bojański Zbigniew 1982 Września TAK
6 Budzyński Bartosz 1978 Żydowo TAK
7 CICHOWLAS MARCIN 1978 środa wlkp. TAK
8 cyrulewski rafał 1971 gutowo małe TAK
9 Dolata Adam 1973 Chwalibogowo TAK
10 Durkiewicz Tomasz 1971 Stęszew RC MARUDERIA NIE
11 Dziekan Anna 1977 Marzenin runfollowme.pl TAK
12 DZWONIARKIEWICZ KRZYSZTOF 1981 ŚRODA WLKP. POLONIA ŚRODA TAK
13 Grzegorek Janusz 1961 Września KB KOSYNIER WRZEŚNIA NIE
14 Holak Damian 1988 Koczała TAK
15 Jacewicz Karolina 1991 Miłosław Miłosław Fortuna Team NIE
16 Jałocha Tomasz 1975 Gutowo Małe TAK
17 JASIŃSKI HILARY 1961 WITKOWO TAK
18 Jóźwiak Marta 1988 Sarbinowo NIE
19 kaczmarek tomasz 1980 poznań kołobrzeski klub morsów NIE
20 Kaczmarek Paweł 1977 Kostrzyn j14-6.pl TAK
21 Kaniewska Beata 1977 Miłosław Miłosław Fortuna Team TAK
22 Kaniewski Grzegorz 1972 Miłosław Miłosław Fortuna Team TAK
23 Karalus-Wiatr Cecylia 1983 Daszewice - NIE
24 Kasznia Radosław 1986 Gniezno Altom TAK
25 Kaźmierczak Jacek 1968 Września KB Kosynier TAK
26 Kaźmierczak Piotr 1981 witkowo NIE
27 Klimko Wojciech 1976 Poznań TAK
28 Kłuczyński Maciej 1981 Noskowo Czerniejewo Biega NIE
29 Konczalski Jarosław 1978 Września KB Kosynier Września TAK
30 Krzyżanowski Marcin 1992 Września TAK
31 Kulesza Grzegorz 1967 Września TAK
32 Kwapinska Anna 1982 Września Night Runners Września TAK
33 Lach Krzysztof 1972 Września TAK
34 Latos Janusz 1962 Kostrzyn Wlkp. TAK
35 Leszczyński Tomasz 1989 Gutowo Małe TAK
36 Łuc Jan 1954 Swarzędz Mercedes-Benz.Swarzędz TAK
37 Łuczyszyn Natalia 1993 Trzemeszno TAK
38 Malczewski Piotr 1979 Września TAK
39 Maleszka Krzysztof 1980 Kaczanowo Night Runners Września TAK
40 Maleszka Krzysztof 1980 Kaczanowo Night Runners Września NIE
41 Marcinkowski Sławek 1983 Słupca PASJONACI SŁUPCA TAK
42 Marcinkowski Maciej 1977 Czerniejewo TAK
43 Marszałkowski Mirosław 1978 Piotrowice Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Poznań / Pasjonaci Słupca NIE
44 Miara Tomasz 1972 Września NIE
45 Mikołajczak Marek 1975 Września KP PSP / Night Runners Września TAK
46 Mikołajczyk Maciej 1978 Września TAK
47 Mikołajczyk Elżbieta 1978 Orzechowo TAK
48 Nadolny Łukasz 1977 Września Klima Morsy Września TAK
49 Nadolska Barbara 1985 murowana goślina drużyna szpiku TAK
50 Nogala Mateusz 1987 Września Perfect Body Września TAK
51 Nowak Bartosz 1990 Września coco jambo i do przodu TAK
52 Nowicki Domink 1983 Trzemeszno TAK
53 Olejniczak Dawid 1980 Kaczanowo Night runners wrzesnia TAK
54 Olejniczak Dawid 1980 Kaczanowo Night runners wrzesnia NIE
55 Owocki Roman 1980 Września KB Kosynier Września TAK
56 Pacocha Kamil 1986 Bieganowo Night Runners Września/Aktywni Bieganowo TAK
57 Parus Arkadiusz 1979 Września TAK
58 Pawlak Błażej 1981 Chwalibogowo KB Kosynier Września TAK
59 Perek Bartosz 1985 Gniezno TAK
60 Pestka Marcin 1978 Września Triathlon Team Września TAK
61 Pieszak Marcin 1984 Luboń TAK
62 Piotrowski Adam 1983 Września FONZIE Team TAK
63 prus mariusz 1989 wrzesnia TAK
64 Przybylski Tomasz 1993 Gutowo Małe TAK
65 Przybylski Maciej 1991 Gutowo Małe TAK
66 przydryga Jakub 1985 września TAK
67 Ratajczyk Grzegorz 1969 WRZESNIA KB Kosynier Września TAK
68 Rosińska Madzia 1987 trzemeszno BOLT Trzemeszno NIE
69 ROZALCZYK KRZYSZTOF 1984 Września Bieda Biega w Nocy Września TAK
70 Rybacki Artur 1976 Września TAK
71 Rymowicz Agnieszka 1984 Poznań Biegajnia Poznań NIE
72 SALITA LECH 1960 GNIEZNO ALTOM GNIEZNO TAK
73 Sereda Michał 1971 Września Brak TAK
74 Ślusarczyk Mariusz 1980 Gniezno Altom Gniezno TAK
75 Sobczak Michał 1979 Września Night Runners Września NIE
76 Spich Łukasz 1986 Września TAK
77 spychała Bartosz 1981 Września Brak TAK
78 Stachorski Marek 1961 Września KB Kosynier Września TAK
79 Stanisławiak Damian 1982 Śrem Śrem TAK
80 Staszak Jacek 1973 Wrzesnia TAK
81 Strzelczyk Szymon 1985 Nekla Night Runners Września TAK
82 Świtek Magdalena 1984 Miłosław Night Runners TAK
83 Sygrela Mariusz 1960 Września TAK
84 Szambelan Szymon 1990 Września TAK
85 Szambelańczyk Dariusz 1985 Września TAK
86 Szczepańska Agnieszka 1972 Psary Polskie TAK
87 Szczepańska Patrycja 1998 Psary Polskie TAK
88 Szcześniak Joanna 1986 Września TAK
89 Szumiński Remigiusz 1979 Września Triathlon Team Września TAK
90 Szybiak Krzysztof 1987 Września TAK
91 Szygenda Maciek 1979 Września Night Runners Września TAK
92 Szykowny Przemysław 1985 Września Night Runners Września TAK
93 Szymańska Paulina 1987 Słupca Pasjonaci Słupca TAK
94 Tomczykowski Radosław 1972 Września TAK
95 Trawka Tomasz 1983 Poznań TAK
96 Trębaczkiewicz Maciej 1989 Gozdowo Night Runners Września TAK
97 Trojanowski Tomasz 1990 Dobiegniew Maxi Cargo TAK
98 Urbaniak Arkadiusz 1979 Słupca Pasjonaci Słupca NIE
99 Wachocki Michał 1984 Konin TAK
100 WALENCIAK MALWINA 1989 ŚRODA WLKP. TEAM HERBALIFE NIE
101 Warczygłowa Adam 1978 Miłosław MIŁOSŁAW FORTUNA TEAM TAK
102 Wiatr Dariusz 1972 Września TAK
103 Wiecek Agnieszka 1980 Wrzesnia Arka TAK
104 WOJCIŃSKI PATRYK 1983 WRZEŚNIA PASJONACI SŁUPCA TAK
105 Wójt Bogusław 1983 Psary Małe Komenda Powiatowa Policji we Wrześni TAK
106 zaremba janusz 1957 poznan Biegajnia Poznań TAK
107 Żebrowska Kasia 1985 Września NIE
108 Zieliński Jacek 1986 Września Stowarzyszenie Pomagam Aktywnie NIE
109 Zieliński Mateusz 1992 Chwalibogowo TAK
110 Zieliński Paweł 1985 Września TAK

BIEG AMATOR na 6,5km

Lp. Nazwisko Imię Rocznik Miasto Klub Czy opłacony
1 Antczak Waldemar 1972 Września TAK
2 Balicka Katarzyna 1987 Września TAK
3 Bartkowiak Tomasz 1986 Wągrowiec Biegający Wągrowiec TAK
4 Blacha Piotr 1976 Września Perfect Body TAK
5 Bosacka Marzena 1972 Września TAK
6 Braun Tomasz 1975 Strykowo TAK
7 Budna Roksana 1996 Gnienzo TAK
8 Budzyński Remigiusz 1980 Żydowo TAK
9 Budzyński Miłosz 1976 Żydowo Polska TAK
10 Charemsa Andrzej 1976 Września NIE
11 Charemsa Katarzyna 2001 Września NIE
12 Charemsa Magdalena 1977 Września NIE
13 Cyrulewska Anna 1999 Września TAK
14 Czaja Marianna 1998 Wrzesnia NIE
15 Czelusta Piotr 1960 Psary Małe TAK
16 Czerniak Jakub 1996 Sokolniki TAK
17 Czerniak Aleksandra 1994 Sokolniki TAK
18 Dams Joanna 1972 Września TAK
19 Degórski Dawid 1989 Września TAK
20 Depczyński Krzysztof 1989 Pępocin TAK
21 Długosz Marcin 1985 Września Night Runners Września TAK
22 DUDAR RÓZA 1962 WRZESNIA OSOWO TAK
23 DUDEK Jędrzej 2000 DALKI brak TAK
24 DUDEK AGNIESZKA 1980 DALKI brak TAK
25 Dzwoniarkiewicz Katarzyna 1981 Środa Wlkp. Polonia Środa TAK
26 Głowacka Aleksandra 1997 Września UKS KT Orzeł Września TAK
27 Godzich Radosław 1979 wrzesnia TAK
28 Godzich Iwona 1981 wrzesnia TAK
29 Graczyk Piotr 1985 Września TAK
30 Grunwald Barbara 1995 Mieleszyn TAK
31 Hejna Artur 1987 Września TAK
32 Hejna Artur 1987 Września NIE
33 Hyżorek Joanna 1978 Gutowo Małe TAK
34 Izdebna Kamila 1981 Września TAK
35 Jałocha Ewa 1979 Gutowo Małe TAK
36 Jałocha Piotr 2001 Gutowo Małe TAK
37 Jankowiak Anna 1982 Środa Wlkp TAK
38 Jasiński Daniel 1982 Bieganowo TAK
39 Kałowy Jakub 1993 Bierzglinek TAK
40 Kamińska Żaneta 1986 Bierzglinek TAK
41 Kamiński Paweł 1973 Gutowo Małe TAK
42 Kamiński Daniel 1975 Gniezno TAK
43 KASPRZAK PAWEŁ 1976 WRZEŚNIA TAK
44 KASPRZAK HUBERT 1987 MARZENIN OSP Marzenin TAK
45 Kędzierski Arkadiusz 1977 Trzemeszno TAK
46 Klimczak Sławomir 1968 Września TAK
47 Kłosowski Roman 1983 Białężyce TAK
48 Kmieciak Joanna 1994 Gułtowy TAK
49 Kobielak Ryszard 1971 Września niezrzeszony TAK
50 Kobus Karolina 1979 Września NIE
51 Kobus Grzegorz 1975 Września NIE
52 Kochanek Bożena 1978 Sulęcinek www.wkladki24.pl TAK
53 Koska Aleksandra 1987 Września Triathlon team Września TAK
54 Kowalczyk Marcin 1985 Nowy Folwark TRIATHLON TEAM WRZEŚNIA TAK
55 Kozłowska Agniesza 1984 Gniezno NIE
56 Kozłowski Adam 1991 Środa Wlkp. wkladki24.pl NIE
57 Krzewińska Natalia 1987 Września Night Runners Września TAK
58 Krzysztof Dankowski 1971 Września TAK
59 KUCIA PAULINA 1990 WRZEŚNIA NIE
60 Kujawa Barbara 1977 Września triathlon team wrzesnia TAK
61 Kuna Danka 1972 Zaniemyśl TAK
62 Kuna Robert 1972 Zaniemyśl TAK
63 Lewandowski Tomasz 1973 Września TAK
64 Lisiak Piotr 1981 Nowy Folwark TAK
65 Lisiak Justyna 1985 Nowy Folwark TAK
66 Lisowska Tatiana 1980 Września TAK
67 Lisowski Szymon 1979 Września TAK
68 Łuczyszyn Tomasz 1993 Trzemeszno TAK
69 MACIEJEWSKA ANNA 1977 WRZEŚNIA TAK
70 Maćkowiak Piotr 1978 Września Polska TAK
71 Majewska Agnieszka 1996 Września TAK
72 Majewska Anna 1977 Września niezzeszony NIE
73 Majewska Anna 1977 Września niezrzeszony NIE
74 Majewska Joanna 1977 Września TAK
75 Majewski Artur 1977 Września niezrzeszony NIE
76 Makowska Karolina 1975 Września NIE
77 Malczewska Roma 1979 Września TAK
78 Marciniak Magdalena 1992 Łódź TAK
79 MICZUGA ANDRZEJ 1974 Września TAK
80 MICZUGA MARCIN 1975 WRZEŚNIA TAK
81 Milczarek Daniel 1979 Września Biegnę żeby Bartek mógł biegać/Pferd-Vsm TAK
82 Musiał Dariusz 1990 Nekla Nekla TAK
83 Mylka Paweł 1977 Września TAK
84 Napieraj Piotr 1986 Września TAK
85 Nowaczyk Sebastian 1980 ŻERKÓW brak NIE
86 Nowaczyk Mateusz 1997 Września TAK
87 Nowak Zbigniew 1966 Września TAK
88 Nowak Marcin 1979 Nekielka Active Nekla NIE
89 Nowicka Joanna 1980 Września TAK
90 Nowicki Łukasz 1984 Września TAK
91 Olejniczak Monika 1977 Nowy Folwark TAK
92 Olejniczak Łukasz 1977 Nowy Folwark TAK
93 Olejniczak Dawid 1976 Obłaczkowo TAK
94 orakowski waldek 1966 Gozdowo TAK
95 Osuchowska Marek 1977 Garby KB Maniac Poznań NIE
96 Pachuta Monika 1978 Września NIE
97 Pasternak Weronika 1994 Września TAK
98 Pawłowski Krystian 1980 Września TAK
99 Pawłowski Wiktor 1996 Sokolniki TAK
100 Pestka Małgorzata 1977 Września Triathlon Team Września TAK
101 PIASKOWSKI PAWEŁ 1972 SIEDLEC TAK
102 Plandowska Katarzyna 1981 Poznań RWR TAK
103 PŁOTKA GRZEGORZ 1973 WRZEŚNIA TAK
104 Rajch Leszek 1982 Września TAK
105 Ratajczyk Ewa 1968 WRZESNIA Hefalumpy TAK
106 Regulska Maria 1997 Września TAK
107 Rembowicz Łukasz 1982 Przyborki TAK
108 Rembowicz Patrycja 1988 Przyborki TAK
109 Rewers Hanna 1978 Psary Małe Pomagam Aktywnie TAK
110 Rogalka Paweł 1969 Kórnik TAK
111 Skrzypczak Dariusz 1985 Wągrowiec Biegający Wągrowiec TAK
112 Śmiełowska Patrycja 1994 Wągrowiec Biegający Wągrowiec TAK
113 SOBCZAK JACEK 1990 Września TAK
114 Spychalski Dawid 1990 Września Night Runners Września TAK
115 Stańczak Janusz 1960 Poznań KB Kosynier Września NIE
116 Straszewski Wojciech 1963 Kostrzyn KB/Kostro TAK
117 Strugała Andrzej 1981 Września TAK
118 STRZELCZYK ANNA 1980 WRZEŚNIA TAK
119 Sygrela Jacek 1981 Września TAK
120 SZAFRANIAK KAROLINA 1978 WRZEŚNIA NIE
121 Szałata Adrian 1989 Krotoszyn 16 batalion remontu lotnisk TAK
122 SZAMBELAN ANGELA 1982 Września Night Runners Września TAK
123 SZCZEPANEK DARIUSZ 1977 WRZEŚNIA TAK
124 Szewczyk Agnieszka 1978 Września TAK
125 Szuba Krystian 2001 Września NIE
126 Szymańska Faustyna 1998 Września TAK
127 Szymańska Anna 1977 Kostrzyn NIE
128 Szymańska-Pasterz Izabela 1979 Września TAK
129 Szymkowiak Marta 1983 Września Pomagam Aktywnie TAK
130 Szymkowiak Tomasz 1983 Września Stowarzyszenie Pomagam Aktywnie NIE
131 Tobera Mateusz 1993 Zasutowo bpk TAK
132 Tomczykowska Agnieszka 1973 Września TAK
133 Tomczykowski Michał 2001 Września TAK
134 Tonak Wojtek 1987 Trzemeszno TAK
135 Tylus Rafał 1975 Słupca TAK
136 Walczak Marta 1994 Sędziwojewo Stowarzyszenie Pomagam Aktywnie NIE
137 Warczygłowa Aleksandra 1981 Miłosław MIŁOSŁAW FORTUNA TEAM TAK
138 Wasielewski Karol 1976 Chwalibogowo TAK
139 Wasielewski Dominik 2000 Chwalibogowo TAK
140 Waszak Radosław 1986 Gniezno TAK
141 Wawerczyk Daria 1986 Czeszewo TAK
142 Wietrzyński Radosław 1982 Września TAK
143 Wojciechowska Angelika 1990 Września TAK
144 Woźniak Katarzyna 1990 Września NIE
145 Zając Agata 1989 Nekla TAK
146 Zielnik Łukasz 1981 Sulęcinek www.wkladki24.pl TAK
147 ZIĘTAL MARTA 1987 WRZEŚNIA niezrzeszona TAK
148 Ziółkowska Alicja 1973 Borówiec Alkri TAK

MARSZ NORDIC WALKING na 6,5km

Lp. Nazwisko Imię Rocznik Miasto Klub Czy opłacony
1 Balcerzak Wiesław 1949 września TAK
2 Balcerzak Dorota 1962 września TAK
3 Bartkowiak Karolina 1984 Września TAK
4 Borowiecka Ewa 1957 Września TAK
5 Borowiecki Adam 1958 Września TAK
6 Budzyńska Regina 1982 Żydowo TAK
7 Bułkowska Daria 1975 Września TAK
8 Dobra Barbara 1963 Września www.pomagamaktywnie.pl TAK
9 Draheim Aneta 1973 Września TAK
10 Głowacka-Graczyk Agnieszka 1896 Września TAK
11 Groblewska Agnieszka 1978 Czerniejewo CzeluścinCity TAK
12 Jagodziński Ignacy 1939 Psary Wielkie TAK
13 Karwasińska Alicja 1958 Września TAK
14 Karwasiński Leszek 1957 Września TAK
15 Kędzierska Agnieszka 1976 Trzemeszno TAK
16 Kobielak Kinga 1979 Wrzesnia niezrzeszona TAK
17 Konieczka Mirosława 1958 września TAK
18 Konieczka Marek 1953 września TAK
19 Maciejewska Krystyna 1956 września TAK
20 Nowakowska Adriana 1982 Poznań TAK
21 Nowakowska Danuta 1957 Poznań TAK
22 Nowicka Ewa 1970 Czerniejewo CzeluścinCity TAK
23 Olejniczak Maria 1982 Września TAK
24 OLSZEWSKI WOJCIECH 1952 MOSINA chemade-x team TAK
25 PIASKOWSKA AGNIESZKA 1977 SIEDLEC TAK
26 Siemiątkowska Grażyna 1956 Września TAK
27 Siemiatkowski Bogdan 1953 Września TAK
28 Słowińska Dorota 1987 Września TAK
29 Smelkowska Ewa 1981 Września NIE
30 Spisak Ewa 1958 Września TAK
31 Stankiewicz Magdalena 1973 Poznań Granvita Poznań TAK
32 Stankiewicz Krzysztof 1967 Poznań Granvita Poznań TAK
33 Stawniak Karol 1948 Żnin UTW Żnin TAK
34 Stawniak Wanda 1951 Żnin UTW Żnin TAK
35 Sull Ewa 1953 Września TAK
36 Szafranska Beata 1966 Września www.pomagamaktywnie.pl TAK
37 Szafranski Hieronim 1964 Września www.pomagamaktywnie.pl TAK
38 Szarzyńska Kinga 1977 Września TAK
39 Szuba Sylwia 1977 Września Norew Arka NIE
40 Szuba Justyna 1981 Gozdowo TAK
41 Tabaczka Agnieszka 1971 Września ARKA TAK
42 Trawińska Ludmiła 1961 Wrzesnia NIE
43 WALASEK JULITTA 1972 POBIEDZISKA NIE
44 Wichrowska Magdalena 1983 Nekla TAK
45 Wikaryjczyk Karolina 1999 Września NIE
46 Wolniewicz Magdalena 1977 Września TAK
47 Zdrojewska Elżbieta 1973 Przyborki TAK
48 Zdrojewski Przemysław 1973 Przyborki KB Kosynier Września TAK

BIEGI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Lp. Nazwisko Imię Rocznik Miasto Klub Czy opłacony
1 Baranowski Piotr 2004 Września TAK
2 Baranowski Adam 2007 Września TAK
3 Bartkowiak Kacper 2009 Września TAK
4 Bartkowiak Oliwia 2011 Września TAK
5 Bielińska Natalia 2005 Nowy Folwark TAK
6 Bielińska Amelia 2004 Nowy Folwark TAK
7 Blacha Gabi 2005 Września TAK
8 Blacha Ada 2007 Września TAK
9 Blacha Lena 2013 Września TAK
10 Bocian Eryk 2004 Nowy Folwark TAK
11 Budzyńska Iga 2011 Żydowo Polska TAK
12 Budzyńska Lena 2010 Września TAK
13 Budzyńska Julia 2013 Września TAK
14 Budzyński Mikołaj 2007 Żydowo TAK
15 Charemsa Piotr 2004 Września NIE
16 Cieślak Zuzanna 2008 Kołaczkowo TAK
17 Cieślak Katarzyna 2010 Kołaczkowo Biegnę dla Filipka TAK
18 Cyrulewski Krzysztof 2009 Września TAK
19 Czelusta Alicja 2013 Września TAK
20 Dams Wiktoria 2003 Września TAK
21 Dobra Alicja 2007 Gniezno TAK
22 Dobry Aleksander 2011 Gniezno TAK
23 Dobry Bartek 2002 Miłosław TAK
24 Dobry Maciej 2006 Miłosław TAK
25 Dolata Dominik 2009 Chwalibogowo TAK
26 Dolata Martyna 2006 Chwalibogowo TAK
27 DUDEK JULIA 2007 DALKI brak TAK
28 Duszyńska Izabela 2011 Września TAK
29 Duszyński Wojciech 2014 Września TAK
30 Dzwoniarkiewicz Joanna 2008 Środa Wielkopolska TAK
31 Głodek Mateusz 2010 Nekla Pomagam Aktywnie TAK
32 Głodek Wojtek 2004 Nekla Pomagam Aktywnie TAK
33 Głowacki Kamil 2002 Września NOREW Arka TAK
34 Głowacki Dominik 2002 Września TAK
35 Grabarek Jakub 2013 Bierzglin TAK
36 Grabarek Filip 2011 Bierzglin TAK
37 Grabarek Igor 2006 Bierzglin TAK
38 Grabarek Dawid 2002 Bierzglin TAK
39 Grabarek Weronika 2003 Bierzglin TAK
40 HAŁAS JACEK 2005 WRZEŚNIA TAK
41 HAŁAS JOANNA 2007 WRZEŚNIA TAK
42 Hęś Nikola 2011 Września Września TAK
43 Hyżorek Piotr 2008 Gutowo Małe TAK
44 Hyżorek Paweł 2010 Gutowo Małe TAK
45 Jałocha Julia 2008 Gutowo Małe TAK
46 Jankowiak Wiktoria 2003 Środa Wlkp TAK
47 Jasińska Malwinka 2011 Bieganowo TAK
48 JASIŃSKI ŁUKASZ 2005 NEKLA TAK
49 Jaworski Jakub 2002 Swarzędz TAK
50 Jęczmionka Maria 2003 Września NIE
51 Kaczmarek Eryk 2004 Września triathlon team wrzesnia TAK
52 Kamiński Marcel 2008 Gutowo Małe TAK
53 Kamiński Mikołaj 2006 Gniezno TAK
54 Kaniewska Natalia 2001 Miłosław TAK
55 Karkosik Szymon 2010 Węgierki TAK
56 Karski Antoni 2013 Września TAK
57 KASPRZAK Katarzyna 2007 WRZEŚNIA TAK
58 KASPRZAK Szymon 2011 WRZEŚNIA TAK
59 Kaźmierczak Zosia 2010 Września TAK
60 Kaźmierczak Weronika 2013 witkowo NIE
61 Kaźmierczak Oskar 2008 witkowo NIE
62 Kłosowski Wiktor 2007 Września TAK
63 Kobielak Kornelia 2011 Września niezrzeszona TAK
64 Konczalski Jędrzej 2008 Września zwolennicy czekolady TAK
65 Konczalski Juliusz 2006 Września zwolennicy czekolady TAK
66 Kosmowska Aleksandra 2010 Września TAK
67 Kosmowski Łukasz 2004 Września TAK
68 Kowalczyk Julia 2007 Nowy Folwark TAK
69 Kowalska Natalia 2007 Skórzewo Biegam Bo Nie Lubię TAK
70 Kowalski Jakub 2010 Skórzewo Biegam Bo Nie Lubię TAK
71 Krotoszyńska Zofia 2005 Września TAK
72 Krotoszyński Antoni 2003 Września TAK
73 Krysińska Gabriela 2011 Gniezno Gniezno TAK
74 Kubacki Filip 2005 trzemeszno BOLT Trzemeszno NIE
75 KUBICKA MICHALINA 2012 września TAK
76 KUBICKI DOMINIK 2007 września TAK
77 Kujawa Stasiu 2010 Września triathlon team wrzesnia TAK
78 Latos Adam 2004 Kostrzyn Wlkp. TAK
79 Latos Wojciech 2011 Kostrzyn Wlkp. TAK
80 Lewandowski Marcin 2004 Września TAK
81 Lewandowski Julian 2013 Września TAK
82 Lisowska Amelia 2004 Września TAK
83 Lisowska Natasza 2012 Września TAK
84 Maciejewska Wiktoria 2009 Września TAK
85 Maciejewski Jakub 2002 Września TAK
86 Majewski Michał 2003 Września niezrzeszony NIE
87 Majewski Antoni 2009 Września niezrzeszony NIE
88 Malczewski Jacek 2006 Września TAK
89 Marek Mateusz 2013 Września TAK
90 Mazur Alicja 2013 Poznań TAK
91 Mazur Filip 2010 Poznań TAK
92 Mazurek Julia 2006 Wrzesnia TAK
93 MICZUGA MATYLDA 2006 WRZEŚNIA TAK
94 Mikołajczyk Igor 2004 Orzechowo TAK
95 Mikołajczyk Natasza 2010 Orzechowo TAK
96 Mrówczyński Oskar 2013 Nekla Komunal Partner TAK
97 Mueller Zosia 2009 Kostrzyn Komunal Partner TAK
98 Nadolna Wiktoria 2006 Września Klima Morsy Września TAK
99 NATHER MICHALINA 2011 OSOWO Biegnę dla Filipka TAK
100 Nowak Bartosz 2010 Nekla TAK
101 Nowicka Kornelia 2010 Września TAK
102 Ochowiak Mateusz 2003 Środa Wlkp TAK
103 Ochowiak Kacper 2007 Środa Wlkp TAK
104 Olejniczak Wiktor 2009 Nowy Folwark NIE
105 Olejniczak Stanisław 2011 Września TAK
106 Olejniczak Dorota 2012 Września TAK
107 Osiewicz Amanda 2005 Września TAK
108 Osuchowska Maria 2012 Garby KB Maniac Poznań TAK
109 Osuchowski Stefan 2007 Garby KB Maniac Poznań TAK
110 Pachuta Krzysztof 2007 Września NIE
111 PACHUTA MIKOŁAJ 2008 WRZEŚNIA NIGHT RUNNERS WRZESNIA TAK
112 Pawłowska Wiktoria 2003 Września TAK
113 Pawłowski Wojciech 2007 Września TAK
114 Pestka Zosia 2013 Września TAK
115 Pestka Zuzanna 2008 Września TAK
116 Pieszak Gabriel 2011 Luboń TAK
117 Pol Oliwier 2009 Września TAK
118 Ponto Tobiasz 2008 Bierzglin TAK
119 Przybyła Maria 2013 ŚRODA Wlkp Komunal Partner TAK
120 Rembowicz Franciszek 2013 Przyborki TAK
121 Rembowicz Eryk 2006 Przyborki TAK
122 Rembowicz Franciszek 2012 Przyborki NIE
123 Remienica Krystian 2006 Września TAK
124 Rewers Mikołaj 2002 Psary Małe Pomagam Aktywnie TAK
125 Rewers Igor 2008 Psary Małe Pomagam Aktywnie TAK
126 Rybacka Agata 2009 Września TAK
127 Saczawa Antoś 2009 Nowy Folwark TAK
128 Saczawa - Biadasz Lena 2012 Nowy Folwark TAK
129 Sereda Martyna 2003 Września Brak TAK
130 Sereda Marcel 2009 Września Brak TAK
131 Ślusarczyk Gabriela 2008 Gniezno TAK
132 Smelkowski Filip 2005 Września TAK
133 SMUGA LUSIA 2010 Środa Wielkopolska TAK
134 SMUGA ADAŚ 2012 Środa Wielkopolska TAK
135 Staniszewski Wiktor 2007 Września TAK
136 Staszewski Staś 2004 Przyborki TAK
137 Staszewski Franek 2009 Przyborki TAK
138 Strugała Zosia 2011 Września TAK
139 Suba Paula 2006 Gozdowo TAK
140 Świercz Martyna 2004 Września TAK
141 Sygrela Zosia 2008 Września TAK
142 SYROCKA ANNA 2007 WRZEŚNIA TAK
143 Szafranska Zuzanna 2013 Września www.pomagamaktywnie.pl TAK
144 Szafranski Filip 2009 Września www.pomagamaktywnie.pl TAK
145 Szarzyński Aleksaner 2006 Września TAK
146 SZCZEPANEK NADIA 2009 WRZEŚNIA TAK
147 Szewczyk Alan 2006 Września TAK
148 Szewczyk Wojtek 2011 Września TAK
149 Szuba Klaudia 2005 Września NIE
150 Szubert Julia 2012 Miłosław TAK
151 Szubert Natalia 2012 Miłosław TAK
152 Szymkowiak Oliwia 2004 Wrzesnia Stowarzyszenie Pomagam Aktywnie TAK
153 Szymkowiak Nikola 2008 Września Polska TAK
154 Urbaniak Julia 2004 Września TAK
155 Urbaniak Oliwia 2005 Słupca NIE
156 Walczak Amelia 2008 Września TAK
157 Waluszyńska Monika 2010 Poznań TAK
158 Warczygłowa Klaudia 2008 Miłosław UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA TAK
159 Wawrzyniak Michalina 2006 Psary Małe TAK
160 Wiecek Julia 2005 Wrzesnia Arka TAK
161 Wikaryjczyk Katarzyna 2006 Września NIE
162 WIKTOROWSKI TOMASZ 2003 Września Night Runners Września TAK
163 WIKTOROWSKI Piotr 2007 Września Night Runners Września TAK
164 Wojciechowski Michał 2008 Września NIE
165 Wojtyś Franciszek 2013 Września TAK
166 Zaworska Julia 2010 Września TAK
167 Zielińska Barbara 2012 Września NIE
168 Zielnik Cyprian 2013 Sulęcinek www.wkladki24.pl TAK
169 ZIĘTAL ANNA 2010 WRZEŚNIA niezrzeszona TAK
170 Ziółkowski Bartek 2003 Borówiec Alkri TAK